Bonfilet SteakHouse Loader
Bonfilet SteakHouse

Bonfilet SteakHouse

Hakkımızda

4 Kuşaktır Süren Lezzet Yolculuğu....

1910
Akkoyun ailesinin, hayvancılık ve kasaplıkla uğraşı 1910’lu yıllarda tahta tezgahlar üzerinde et keserek başlamıştır.

1950
Ailenin ikinci kuşağı kasaplık ve hayvancılık işini, gelenekselleşmiş bir aile mesleği olarak kabul ederek sürdürmüştür.

1970
Ailenin üçüncü kuşağı 1970 yılında İstanbul’a yerleşir ve bir kasap dükkanı açarlar. Dedelerinden devraldıkları tecrübe ve birikimlerini, Akkoyun et pazarı adı altındaki bu dükkânda müşterilerine “ister bir ton, ister bir kilo” sloganı ile sundukları ürün ve hizmetlerle geliştirmeye devam ederler.

1980
Akkoyun ailesinin dördüncü kuşak temsilcisi Hakan Akkoyun, genç yaşında alışıla gelmiş kasaplık anlayışının dışında bir hizmet arayışı içine girer. Hakan Akkoyun 80’li yıllarda Türkiye için henüz erken olmakla birlikte, eti paketlenmiş olarak işleyip satma fikri üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırır. Ve ilk paketlenmiş et ve et ürünleri, Bonfilet markası ile lokal market raflarında yer almaya başlar.

Bugün...
Hakan Akkoyun, 2010 yılında Avrupa standartlarına uygun olarak inşa ettirttiği, İstanbul’daki Bonfilet Entegre Et Tesisleri’nde ürün çeşitliliğini arttırarak daha kapsamlı bir üretim modeline geçer. Türkiye’de AB normlarındaki ilk olma özelliğini taşıyan tesislerde üretilen, sağlıklı, lezzetli et ve et ürünleri, nihai tüketicinin ve toplu tüketim noktalarının mutfağında güvenle kullanılmaya devam etmektedir.

105 yıllık hayvancılık, kasaplık ve sanayicilik deneyiminden beslenen Bonfilet Et San. ve Tic. A.Ş. 2015 yılında Bonet Döner markası ile İstanbul Beykent’de döner çeşitlerinin sunulduğu bir restorant açar. Bonfilet’in eşsiz kırmızı et lezzetlerini nihai tüketici ile buluştura girişimi, 2016 yılında Alkent 2000 Mahallesi Hadımköy yolunda açılan Bonfilet SteakHouse ve Kasap ile devam etmektedir.

Fotoğraflar
HakkımızdaHakkımızdaHakkımızdaHakkımızdaHakkımızdaHakkımızdaHakkımızdaHakkımızda